בדק בית בתל אביב

כאשר עומדים לפני קנייה של דירה, ישנה חשיבות מכרעת להליך בדק בית בתל אביב. כאמור, יש לא מעט דירות בתל אביב, חלקן ישנות, חלקן חדשות, מאידך, איך יודעים שזה אכן נכס ששווה להשקיע בו?  בדיוק בשלב הזה, בדיקת בדק בית יכולה להסיר לא מעט ספקולציות וחששות מיותרים בזכות בדיקה דקדקנית המתרחשת כשנה מיום הכניסה לדירה. זה יכול היות הקבלן עצמו, אבל גם מישהו מקצועי שייקח על עצמו את חשיבות המשימה. רוצים לדעת איך עושים את זה באמת? טרמינל, הגוף המקצועי ביותר מסביר מא' ועד ת' איך בדיקת בדק בית יכולה להפוך את זה ליותר פשוט.

תהליך של בדק בית

על פי החוק, הקבלן או מישהו מטעמכם מגיע לנכס – כעת במסגרת בדק בית בתל אביב, הוא עובר על כל דבר ודבר בכדי לוודא כי הכול תקין בנכס. לרוב, מתגלים ליקויים כבר במעמד הבדיקה ולכן, חשוב להכין רשימת ליקויים וכך לקבוע בהתאם אילו תיקונים צריך לבצע. מחד יש באמת את החוק, מאידך, לא תמיד אנשים נצמדים ואף מוותרים על הבדיקה המהותית הזו ובמקום למזער נזקים הם הופכים את המצב קשה אף יותר. לצד זאת, יש לא מעט קבלנים המסירים אחריות מליקויים וזאת בכדי "להיפטר" מהנכס כמה שיותר מהר. במקרים מסוימים, הבדלי הידע גם הם גורמים לנזק ובסופו של דבר גורמים לכם- הדיירים להיכנס לנכס רווי ליקויים. מה עושים? טרמינל, הגוף המקצועי ביותר, נטרלי, דקדקני ויכול בהחלט לסייע לכם להשיג דוח אובייקטיבי לגבי כל הליקויים החל מהגדולים ועד לקטנים ביותר – אלו שלרוב אינם נראים.

כמה שנות אחריות מקבלים על בדק בית?

בדיקת בדק בית בתל אביב או בכל מקום אחר משמע אחריות לתקופה של שלוש שנים כאשר התחלת האחריות תכנס לתוקפה בתום תקופת הבדק. לעיתים מופיעים ליקויים גם שנה לאחר הבדק עצמו ולכן, חשוב ביותר שלא לפסוח על בדיקה רשמית של המבנה עצמו. באמצעות ביקורת זו, ניתן למעשה לקבל את כל הטיעונים המסתמכים על כל התקנות והחוקים וכך להסתמך גם על דוח שיהיה קביל בכל מצב לרבות ערכאות משפטיות אם זה יידרש.