בדק בית בטבריה

מעמד של רכישת נכס כזה או אחר, הינו מעמד מרגש ביותר ובו זמנית מהותי ביותר – מה שמצריך לא רק בדיקת משאבים אלא גם מחשבה אודות כדאיות וכאן נכנסת לתמונה בדיקת בדק בית בטבריה.

אז מה עושים לפני שרוכשים נכס? למה נמצאים כמדי שנה לא מעט ליקויים? האצת הבנייה בארץ, מענקים כאלה ואחרים ועוד- יש מספיק סיבות, אבל אתם, הצרכנים, לא צריכים להיות אשמים בכך ובדיוק לשם כך, יש בדיקת בדק שתדע למצוא את תקני הבטיחות הראויים ותמגר סכנות או רכישה שאינה מתאימה.

בכדי להבין במה מדובר, הנה כמה דברים אודות הבדיקה החשובה ביותר על פי חוק. עומדים לפני רכישה חדשה? אל תשכחו להבין וליישם בדק בית.

בעיות של איטום ונזילות – חלק מליקויי בנייה

חלק מליקויי בנייה משמע , מצב בו דירה או נכס אינם עומדים בתקני הבטיחות, אבל איך אפשר לדעת?  מתגוררים בטבריה? בדק בית בטבריה יספק לכם את כל התשובות ויגיד לכם, "אל תקנו, שאחרת אתם בסכנת ירידת ערך הנכס".  לרוב, הסיבה לנזילות או רטיבות היא גם מעבודת איטום ירודה. כך למעשה חודרים מי גשם ופוגעים בקירות אבל לא רק זו הבעיה, יש גם בעיות הקשורות באינסטלציה ירודה או פנים של מבנה ירוד. אז כשהצנרת דולפת והאטימות ירודה – בדיקת ליקויי הבנייה היא זו שתגדיר את גודל הבעיה ואיך צריך לפתור אותה בפועל.

סדקים ואיטום לא תקין

מבין הבעיות, יש גם בעיה של איטום לא תקין, כך גם ריצוף לא נכון. לצורך העניין, יש קבלנים שמחפשים חומרים זולים יותר וזה בא לידי ביטוי בבחירת חומר גלם ירוד שלא בהתאם לתקן – דבר שמוביל לליקויי בנייה חמורים וירידת ערך של הנכס. מה עושים עכשיו עם השריטות והבדלי הצבע בריצוף?  קורות וקירות חלשים – מבנה חלש והתוצאה כמו ידועה מראש, מספיק שיש ליקויי סדקים קשים, מדברים לא רק על נראות גרועה אלא גם על סכנת בטיחותית על קיום המבנה והסביבה.

רוצים לעשות את זה נכון? לפני שאתם קונים את הנכס אל תשכחו לחסוך את ההוצאות העתידיות בזכות בדק בית בטבריה.

.