בדק בית באריאל

רכשתם לאחרונה דירה חדשה באריאל? זו דירה חדשה מקבלן? לצד השמחה של הבחירה, חשוב שלא לפסוח על כמה דברים לא פחות חשובים. אז לפני שאתם חותמים על כל הניירות ולוקחים את המפתחות מהקבלן, רצוי שלא תפסחו על בדק בית באריאל. בדיקת בדק בית לא רק שתחסוך לכם כסף, אלא הרבה עוגמת נפש ובעיקר? ירידת ערך של דירה. אם כן, בדק בית בהחלט יכול לחסוך הרבה מעבר לכסף ולכן חשוב שלא לפסוח על בדיקה זו. בדק בית ייעשה אל מול כל המפרט הטכני של הדירה – זה חשוב כי כך למעשה יהיה ניתן לדעת אם כל מה שאמור להתבצע בוצע על הצד הטוב ביותר. ברשימה יהיו רשומים כל פרטי הבנייה מהפרטים הגדולים ועד לקטנים לרבות אמבטיה, קרמיקה וכל השאר.

למה זה חשוב? בדק בית

נכנסים לדירה חדשה? גם אם נדמה לכם שהכול במקום, עד שלא תבצעו בדיקת בדק בית באריאל, לא תדעו באמת אם מה שרואים זה מה שמקבלים. גם אם תתבוננו בצורה קפדנית במיוחד, זה לא ממש יעזור לכם, תקלות ובעיות תצוצנה דווקא הרבה אחרי, אז בכדי שזה לא יקרה, אתם חייבים בדק בית. כאמור, על פי חוק המכר של הדירות, כשיש לכם את בדק הבית, אתם ניגשים ישירות עם דוח המפגעים אל הקבלן ומתעמתים מולו – בפרט אם הדירה נרכשה בשנה האחרונה.

תהליך של בדק בית

בדק בית באריאל יכלול בתוכו מפרט טכני של הדירה, עוברים על סעיף אחר סעיף , לא מפספסים שום דבר. גודל חלונות, אמבטיה, איטום, קירות, מרצפות ואפילו דרישות של ממד ובטיחות. כמו כן, נלקחים בחשבון גם ענייני הטיח, הצבע התקרה ובסופו של דבר גם עניין הרטיבות. בדוח יהיו רשומים כל המפגעים והנזקים אם יהיו כאלו- שוב, באמצעות הדוח תוכלו לפנות אל הקבלן ואם תענו בשלילה, תמיד תוכלו להשתמש בזה כמסמך הוכחה בבית משפט.

רוצים לקבל את מלא התמורה בעד כספכם? הגיע הזמן לעלות שלב ולא לפסוח על הבדיקה חשובה מכולן, בדיקת בדק בית באריאל.