בדק בית בבית שמש

אם אתם עומדים לפני רכישה של דירה חדשה, בפרט אם אתם באים במשא ומתן עם הקבלן, חשוב שתדעו כמה דברים. נכון, מגיע לכם מזל טוב ובשעה טובה, הדירה באמת נראית מדהים וכך גם המחיר הסופי, מאידך, מתי עצרתם לאחרונה וחשבתם, המחיר לא זול מדי? איפה הדבר שיידרש מכם לבדוק בטרם תרכשו את הדירה הנחשבת אטרקטיבית ביותר? בדק בית בבית שמש יכול לשפוך לא מעט אור על העסקה המתגבשת.

יתרונות של בדיקה אחת – בדק בית

כאשר אתם מזמינים איש מקצוע שיבצע לכם בדק בית בבית שמש, אתם מסירים את כל הדאגה מהלב. באמצעות טובי הבודקים, אפשר בקלות לעלות על כל פגם ופגם ולבדוק האם מה שרואים משם, רואים גם מכאן – כאמור, האם הנכס המובטח אכן מדהים והאם המכשיר שהוצא הוצע בתום לב ולא בהקשר לבית עם פוטנציאל לירידת ערך.

אז בכדי למנוע את זה ולא להגיע למעמד רכישה של נכס שכזה, חשוב ביותר שלא לפסוח על בדיקה דקדקנית זו – בדיקה שיודעת לעבור חדר אחר חדר, פרט ופרט ולעלות על כל המתקלים בדירה. כאשר מגלים את המתקלים, לא רק שאפשר לגשת לקבלן בדרישה לתיקונם, אלא בו זמנית גם להתמקח על המחיר הסופי.

מתי עושים בדיקת בדק בית

בדיקת בדק בית עושים לפני שרוכשים דירה, זה הזמן הכי טוב, כמובן שאפשר לעשות גם אחרי, אבל לעיתים זה עלול לסבך את המצב. בכדי להבין במה מדובר, קחו מקרה של אדם שרכש דירה מדהימה בחיצוניותה, מאידך, לאחר שעמד למכור אותה שנתיים בלבד, התגלו בה ליקויים חמורים אשר אילצו אותו למכור את הדירה במחיר מופחת משמעותית. רוצים שזה לא יקרה לכם? בדיקת בדק בית מעניקה לכם אחריות של עד שנה מיום ביצועה, כך שאם אתם מבצעים אותה לפני הרכישה, יש לכם "במה לתפוס" וכך גם אם תבצעו אותה לפני תום השנה, תוכלו שוב, לסקור מתקלים שיהוו יתרון גדול עבורכם.

עומדים לפני רכישת בית בבית שמש? בדק בית בבית שמש – לרכוש את הנכס במחירו האמיתי.