בדק בית בחיפה

קונים דירה חדשה אבל לא בטוחים אם זו ההשקעה הטובה ביותר שאי פעם תהיה לכם?

אם גם אתם החלטתם שזהו, יש המון דירות בחיפה ואתם רוצים להגשים את עצמכם ולהתחדש בדיור מחודש, יש כמה דברים שיהיה עליכם להקפיד עליהם לפני ואחד מהם הוא גם בדיקת בדק בית בחיפה של חברת טרמינל. אז מה אומר על כך החוק ומי אחראי על הליקויים שיתגלו אם בכלל? במאמר שלפניכם נדבר בצורה מעמיקה על היתרונות של הבדיקה ואיך היא יכולה לסייע לכם.

הכול אודות בדק בית מקצועי

כפי שהבנתם, רכישת דירה חדשה זה דבר נהדר, מאידך, חשוב ביותר להקפיד על לא מעט פרטים וזאת על פי חוק. תקופת הבדק בית יהיה אחראי הקבלן לכל ליקוי שיתגלה בבנייה כאמור, תפקידו של זה להגן עליכם- רוכשי הדירה. חשוב לציין, יש לא מעט מצבים בהם קבלנים בוחרים שלא לקחת אחריות על התיקונים, או לחילופין לוקחים אחריות רק לאחר שנה.

מה עושים? באמצעות בדיקת בדק בית החוק מעניק לא רק הגנה מפני התיקונים אלא גם החזרת כספים. במסגרת חוק זה, חייב הקבלן לדווח על כל דירה, כך גם על כל הסדרי התשלום שלה – מה שמונע מאי ידיעה באשר לליקויים. אז לפני שאתם קונים דירה, חשוב ביותר להבין את הנכס, שמישהו יבחן אותו בצורה קפדנית ולכן, גם עליכם להיות עם היד על הדופק. חושבים שאתם לא יכולים לעשות זאת לבד? בדיקת בדק בית בחיפה תענה לכם על כל השאלות הפתוחות ותעשה את זה הרבה יותר קל ונכון.

איך מבצעים בדק בית?

בדק בית בחיפה, משמע בדיקה קפדנית שבה יהיה ניתן לאתר את כל הפגמים – כאמור, לפני הבדיקה חשוב להיכנס לדירה נקייה על מנת שלא לפספס שום פגם על הדרך. יש לבצע כמה בדיקות, הבדיקה הראשונה לפני תום שנת הבדק ולאחריה, יש לגשת אל הקבלן ואף לעדכנו בליקויים שהתגלו. במידה ויש רוטב או עובש, חשוב לדווח על כך במהירות ותוך כדי לאתר את הליקויים שלא נראו עד כה.

עומדים לפני רכישה חדשה? אל תשכחו לבדוק את "המוצר" לפני הקנייה.