בדק בית בקרית שמונה

מעבר דירה הוא הרגע המרגש ביותר, אבל מרגע שנכנסתם לבית החדש ופתאום מגלים מפגעים שלא הבחנתם בהם קודם – מה תעשו קודם? האם גם לכם יש ליקויי בנייה קשים ואין לכם מושג איך לגשת לקבלן ומאיפה להתחיל? בדיוק בשלב הזה, בדק בית בקרית שמונה עונה לכם על כל הבעיות ומפיק דוח המכיל בתוכו את כל מרכיבי הליקויים מהקטן שביניהם ועד לגדול שביניהם.

חברת טרמינל יודעת שהכול רשום ולא רק שהכול רשום, עם הדוח הזה אפשר למעשה לפנות אל בית המשפט ולהתייחס למידע כמידע חוקי לכל דבר. כאמור, המידע הקביל בבית המשפט הוא זה שיחייב שאת הקבלן שינסה אם בכלל להתחמק מאחריות אודות הליקויים שנמצאו.

מתי עושים בדיקת בדק בית?

מבין כל הבדיקות, בדיקת בדק בית בקרית שמונה יבוצע לרוב לפני רכישת הדירה, לא משנה עד כמה הדירה מהממת, אין להתפתות ולפני הכול, יש לבחון את הדברים מכל הזויות. בכדי לדעת אם לא רכשתם חתול בשק – חשוב ביותר לקחת אדם שעוסק ומבין בבדיקת הליקויים וכאן אנחנו בטרמינל נכנסים לתמונה. בממצעות השירותים של טרמינל, הכול ערוך ומוכן לבדיקה עם אחריות, דוח שלם שיש בו את כל המפגעים הנוכחיים ומה נדרש מהקבלן לפני שהוא בכלל מוכר את הדירה. האם כבר רכשתם דירה? בדיקת בדק בית אפשרית לביצוע גם לאחר שנה  ועד שנה מיום הכניסה לדירה – זה חשוב, שאחרת בשנה הזו הליקויים עלולים להחמיר ולא להציג את הדברים בצורה השקופה והבהירה ביותר.

מה עושים לאחר שיש דוח עם ממצאים?

לאחר הדוח אודות ממצאים של ליקויי בנייה, אפשר לעשות הכול, האפשרות האחת היא לפנות אל הקבלן ואם זה מתחמק, לפנות לערכאות כפי שכבר צוין. אפשרות נוספת היא במקרה שמישהו מוכר לכם דירה יד 2, להוריד אותו במחיר – כאמור, לתפוס בליקויים ולהשתמש בהם לטובתכם- אחרי הכול, אם זה אמור להיות באחריות שלכם, ראוי שמישהו ייקח על העלות הזו אף הוא את האחריות הכספית.

צריכים בדק בית? אל תעשו את זה לבד,  לפני הרכישה בדק בית בקרית שמונה, יעשה לכם סדר בבלגן.