שירותי תכנון אדריכלי

תכנון אדריכלי מקדים הוא חלק מאבני היסוד עבור הבטחת חלוקת השטח בצורה הכי טובה שאף תעלה את ערך הנכס ותנצל את מירב החלל שעומד לרשותכם. תופתעו לדעת שאפילו דירות מאוד קטנות, עם תכנון אדריכלי יכולה להפוך לדירה מרווחת וגדולה הרבה ממה שנראה. התכנון מתבצע על ידי אדריכלים מנוסים וכולל בדיקה ראשונית של השטח/מבנה, הקשבה לצורכי הלקוח, לאחריו תכנון רעיוני ראשוני, חלוקת שטח, בחירת חומרים,הכנת תוכנית המוסכמת ומאושרת על ידכם, ביצוע תיאומים עם הרשויות המקומיות, הכנת תוכנית עבודה מפורטת, קביעת יעדים והתייחסות לפרטים הקטנים- מסגרות, אלומניום, מעקות, ריצוף ועוד. כחלק מתכנון אדריכלי שיותר מתייחס לכלל המבנה אתם תמיד יכולים להעזר בתכנון פנים הכולל תכנון חדרי השינה, סלון, חדרי השירותים, תאורה ועוד.

אחד האלמנטים בתכנון אדריכלי מוצלח תלוי במספר כללים שמומלץ לשמור עליהם:

  • הקשבה לצרכי הלקוח
  • הקפדה על פיתרון המותאם לאקלים בכל אזור בארץ וכיווני הנכס תוך התחשבות בכך
  • התחשבות בשיפועי הקרקע באזור
  • עמידה ביעדי התקציב וזמן הסיום
  • פיקוח

כל אילו ועוד הם כללים שעליהם לשמור בעת תכנון אדריכלי על מנת להגיע לתוצאות המבוקשות. ככל שניהול הפרוייקט יעשה בידיים מקצועיות תוך שיתוף פעולה ובהירות בינכם לבין האדריכל המתכנן, כך לא יהיו שינויים או תיקונים לאחר מכן. חשוב לציין כי התכנון הכללי נעשה על ידי אדריכל והבניה נעשית על ידי מהנדס ואנשי מקצוע. תכנון אדריכלי יכול להפוך מבנה ישן לבית חלומי. עם קצת דימיון, מקצועיות וניסיון והעיקר נסו לשמור על ראש פתוח.

עלויות:

לא מדובר בעלות נמוכה אך בחישוב יחסי למוצר המוגמר מדובר בשירות מאוד משתלם וכדאי. ערך הנכס יכול לעלות פלאים וליצור לכם מרחב מחייה או עבודה מדהימים ובהתאמה אישית לצרכי השוהים במבנה. מבית מגורים ועד משרד נוח לעובדים בו. בנוסף, כאשר אתם לוקחים תכנון אדריכלי, הוא הגורם המטפל מול הרשויות בכל הנוגע לפיקוח, אישורים ועוד מה שמונע מכם התעסקות בירוקראטית מעייפת. בשורה התחתונה- משתלם ומומלץ לכל הנוגעים בדבר והתוצר המוגמר- חלום!

בהצלחה רבה ואל תתפשרו על פחות ממצויין עבור הנכס שלכם!