בדק בית באילת

רמת החיים באילת רק הולכת ועולה וזאת לא בזכות בתי המלון המקיפים את המקום. כאמור, במקום הזה מאז ומעולם היה פוטנציאל שחבל היה לפספס. אז  נוכח המצב הזה, החליטו לא מעט אנשים לרכוש דירות, נכסים בהזדמנות אבל בו זמנית, חששו להתפשר ולכן, אם תשאלו את רובם, לפני הרכישה הם ביצעו בדק בית באילת. האם גם אתם עומדים לפני רכישת דירה חדשה באילת? בדק בית ממוקד יעשה את זה עבורכם קל יותר ובעיקר יעיל ובטוח- אחרי הכול, "אתם לא מוצאים את הכסף על העצים".

הליך בדק בית מא' ועד ת'

בדיקת בדק ביתבאילת הינה הליך פשוט, במהלכו מגיעים טובי המהנדסים והמפקחים שלנו בטרמינל ובודקים האם הנכס אכן כדאי לכם לרכישה. לפני כן, יש רשימת בדיקות ולפיה מתקדמים, מבצעים במטרה שלא לגלות ליקויים, אבל אם הם מתגלים – שהרי זהו היתרון של הבדיקה. מבין כל הבדיקות, מבוצעות גם בדיקות הקשורים בפגמים בשלד המבנה, בריצוף, עבודות נגרות ואפילו דלתות, משקופים וכל מה שהובטח מבעוד מועד. במסגרת זו, מיותר לציין כי הבודקים עוברים על האינסטלציה, החשמל ומערכות המים כחלק בלתי נפרד וקריטי מהבדיקה הזו. אז לאחר בדיקת רעפים, גג, החצר וכל פינה ופינה, אפשר להתייחס לדוח הזה יותר ברצינות. בתום הבדיקה מופק דוח ועם הדוח הזה אפשר לעשות לא מעט.

מה עושים בעצם עם הדוח המופק?

לאחר הפקת הדוח, לוקחים אותו למעשה ומציגים בפני הקבלן – זה שממנו קניתם או תרצו לקנות את הדירה. באמצעות הדוח, ניתן למעשה להוכיח לצדדים המוכרים כי קיימים ליקויים וחייב לתקן אותם בהתאם. במידה והקבלן מסרב או מתחמק, אם עדיין לא רכשתם את הדירה, זה יהיה הרבה יותר פשוט לסגת. מאידך, אם כבר רכשתם את הדירה, שנה מיום הבדיקה, תוכלו לדרוש את התיקונים ואף להגיע עם הדוח לערכאות המתאימות. בסיכומם של הדברים, בדק בית באילת או בכל מקום אחר הינו הליך שאי אפשר לפסוח/ לוותר עליו, בפרט אם רוצים לרכוש נכס שעלותו אינה מסתכמת בכמה שקלים בודדים.