בדק בית בשדרות

עומדים לפני רכישת בית חדש? איך מוודאים כי הקנייה הזו אכן קנייה נכונה ולא תגרע מכל ההון העצמי שחסכתם? במסגרת הזו חשוב ביותר לדבר על כל האחריות שיש לקבלן כלפי הקונה שלו ואם זה לא מספיק, כבר בשלבים הראשוניים בדק ביתבשדרות הוא הפתרון עבורכם. אז מהי האחריות הזו לפני הרכישה? לכל קבלן יש את תקופות האחריות הברורות והן מדויקות על פי חוק המכר של הדירות. חשוב לציין, כלפי כל רכיב בדירה יש תקופת בדק בית – כאמור, לכל חלק קבלן אחראי לבצע את התיקון והליקויים גם במסגרת האחריות.

מהם ליקויי הבנייה?

רכישת דירה היא רכישה יקרה ולכן, חשוב ביותר לעשות אותה נכון, בשלב הזה, חשוב לשים לב לכל האלמנטים הפשוטים והמורכבים. כל אחד בפני עצמו הם אלו המרכיבים את הדברים והופכים את זה לחיבור אחד. כמו בכל דבר, בפרט כאן, חשוב ביותר לעמוד בתקנים ובסטנדרטים שמחייבים על מנת שהבנייה תהיה חוקית ותקינה. יש כל מיני מתקלים בעת בנייה, החל מחריגה מהתקנים – זה שיוצר בסופו של דבר את ליקוי הבניה העלול לפגוע באיכות החיים וכן לצור ירידת ערך שניתן למנוע. אם כן, ליקויי בנייה מדברים בין היתר על רכיבי השלד, על הצנרת, חיפויים, חשמל ולעיתים מתגלה אף סטייה מהתכנון המקורי- את כל זה ניתן לדעת כאשר מבצעים בדק בית בזמן הסביר שנקבע על פי האחריות.

מהות בדיקת בדק הבית

מהותה של בדיקת בשדרות או בכל מקום אחר, משמע בדיקה שלא תוכלו לבצע לבד, כאמור, לא תוכלו לעלות על המתקלים והתקלות לבד. בכדי לזהות את הליקויים, הנכם מחויבים בבדיקה זו, בדיקה המודעת לכל הנדרש ולכל התקנים לרבות ציוד המדידה הנכון – זה שאין בהישג יד של אנשים מן השורה. בסיכום דבר, בדק בית הינו הליך שחשוב לבצע בפרט לפני שרוכשים דירה חדשה. מתי נכון לעשות בדק בית? יש שיגידו שאחרי, אבל הכי טוב לבצע במעמד הרכישה – כך לא יידרש מכם לרדוף אחרי מה שמגיע לכם.