חיזוק מבנים מפני רעידת אדמה

כמעט כל בניין ובניין בישראל חייבים לבצע תהליך של חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה. אחת מן הסכנות הקיומיות, הגדולות והמוחשיות ביותר אשר 'אורבות' למדינת ישראל ממש בפינה, הינה הסכנה האדירה אשר טמונה בהתרחשותה של רעידת אדמה. במילים אחרות, רבים עדיין לא יודעים זאת, אבל מדינת ישראל הינה מדינה ממש מועדת לפורענות מבחינת רעידות אדמה – ואיך לא. הרי מדינת ישראל ממש ממוקמת לה על השבר הסורי אפריקני, שבר אשר לפי אינספור מומחים לרעידות אדמה, הינו השבר ה'אידיאלי' מבחינת רעידות אדמה. יחד עם זאת, כתוצאה מן העובדה, כי הרוב הכמעט מוחלט של המבנים בישראל כלל לא נבנה על פי תקנים מתאימים, כל מבנה חייב לעבור תהליך של חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, תהליך אשר ראשיתו בפעולת בדק בית מקצועית ומקיפה.

כל מה שצריך לדעת על חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה ועוד הרבה יותר

ראשית, נתחיל עם העובדה, כי הפעולה של חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, או בשמה האחר תמ"א 38, הפכה לאחת מן הפעולות הנפוצות והמבוקשות ביותר במחוזות מבנים במדינת ישראל. שנית, נמשיך עם העובדה, כי הפעולה של חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה חייבת להתרחש אך ורק על ידי חברת בדק בית מקצועית אשר מתמחה בתהליך זה, ואשר עומדת בכל הסטנדרטיים המקצועיים של תהליך זה. עכשיו, כאשר אומרים חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, הכוונה לתוכנית מתאר אשר מאפשרת למבנים אשר לא עומדים בתקנים המחמירים העכשוויים לעמידות מבנים מפני רעידות אדמה, להיות עמידים באופן שהם עומדים על תילם גם בעת רעש אדמה חזק ועוצמתי ביותר. בפועל, חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה זה בא לידי ביטוי באמצעות היתרי בנייה אשר מחזקים את המבנה, תוספות בנייה אשר גם מקשטות אותו ועוד. ביחד, התהליך עצמו לא רק מחזק את הבניינים באופן מרשים ביותר, אלא גם מעניק להם נראות וחזות חדשה לחלוטין.

חברת טרמינל מספקת שירותי בדק בית וחיזוק מבנים ברמה בינלאומית

מאז הקמתה, חברת טרמינל 'עשתה' לעצמה שם לא רק של חברת בדק בית ברמה בינלאומית, אלא גם הפכה לחברת בדק הבית הגדולה ביותר בארץ – ואיך לא. הרי בניגוד לחברות מקבילות אחרות, חברת טרמינל מספקת את שירות בדק הבית הדחוף והנחוץ ביותר של חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה במתכונת ייחודית וכוללת ביותר, מתכונת אשר מאופיינת בתהליכים מקדימים כמו ביקורת מבנים, בדיקת אקוסטיקה, רטיבות, סדקים, מספקת שירותים של פיקוח וליווי ועוד. במילים אחרות, חברת טרמינל מספקת את כל מה שדרוש ונחוץ בעבור תהליך של חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה ברמה בינלאומית.