מה עושים עם דו"ח של בדק בית

בדק בית נחשבת בדיקה קריטית ביותר, בפרט לפני שעומדים לפני רכישת נכס כזה או אחר. המעמד הזה של הרכישה כל כך חשוב, שאם מבצעים אותו לא טוב ולא משקיעים בו מחשבה- כספכם עלול לרדת לטמיון. מכאן, המון אנשים כבר הבינו, אי אפשר לעשות את זה בלי בדיקת בדק ממוקדת – אחת כזו שתספר לכם מה אתם בעצם רוכשים והאם זה כדאי על כך המשתמע מכך.

מיד בתום הבדיקה מתקבל דוח והשאלה הנשאלת היא, מה עושים עם דו"ח של בדק בית ואיך הוא יכול לסייע? כל המידע במאמר שלפניכם.

בדק בית והדו"ח – כל היתרונות תחת קורת גג אחת

כפי שהבנתם, מטרת בדיקת בדק הבית היא לעשות את זה נכון ולצד זאת, חשוב גם לדעת מה עושים עם דו"ח של בדק בית. אז ראשית דבר, נערכת הבדיקה והיא מושתתת על מבדקים כמו אינסטלציה, מערכת חשמל, איטום גג, ריצוף ואפילו איכות הסביבה עצמה.

הבדיקה נערכת על ידי טובי המומחים כאשר המטרה היא לעלות על מפגעים ולהוסיפם לרשימה ברורה. לצד כל מפגע כזה או אחר, נבנה לו בצורה המדויקת ביותר דוח שיש בו כל מה שצריך לדעת לפני שמחליטים לקנות דירה או אפילו נכס כמו חנות.

באמצעות הדוח אפשר להתקדם, להפנות אותו לבעל הדירה עצמה ולעיתים גם לבעל הנכס או לקבלן עצמו. עכשיו ההחלטה היא למעשה בידיכם.

מה עושים כשיש את המפגעים של בדק הבית?

ההחלטה היא בידיכם, שואלים מה עושים עם דו"ח של בדק בית? עם הדוח אפשר למעשה "להתעמת" עם בעל הדירה או הקבלן.

במעמד העימות מחליטים, האם לקנות את הנכס כפי שהוא, או לחילופין, האם להוריד במחיר שהוצע עבורו.

אכן כך, באמצעות הדוח הזה, ניתן להשיג לא מעט יתרונות ואם כבר רכשתם את הנכס, אפשר לפנות אל הקבלן "בטענות" המתאימות ולדרוש את מה שמגיע לכם. מתקשים להשיג את מה שצריך נוכח הרכישה? באמצעות הדוח תוכלו להתקדם ולהציגו גם בפני ערכאות ואלו יחייבו את הקבלן בהתאם לעמוד בהתחייבויות שלו.