בדק בית בדיקת רטיבות

לרטיבות בקירות נלווים, פעמים רבות, נזקים חמורים, שתיקונם יכול לעלות אלפי שקלים, אם לא עשרות אלפי שקלים. לפני שעוברים לדירה חדשה, בין אם זו דירת קבלן או דירה יד שנייה – מומלץ לערוך בדק בית, הכולל גם בדיקת רטיבות. בדיקה זו מתבצעת באמצעות ציוד חדשני ומשוכלל, המסוגל לבחון את המבנה ולזהות את מקור הרטיבות, אם אכן קיימת אחת כזו. הבדיקה, שנעשית על ידי בעל מקצוע מומחה, כוללת שימוש במד רטיבות מיוחד והיא איננה מצריכה שבירת קירות או פעולה כלשהי נוספת. לאחר זיהוי הרטיבות ניתן לבחון את פתרונות התיקון השונים כדי להתמודד אתה, ובהתאם – להחליט באילו אפשרויות או הליכים לבחור.

חשיבותה של בדיקה זו
בדיקת הרטיבות על ידי חברת טרמינל בדק בית היא הליך מומלץ לכל אחד לפני הכניסה למבנה חדש. בעל המקצוע, המגיע אל המקום ונעזר במד הרטיבות, יכול לזהות את מקורה – ללא הצורך בהרס קירות, בשבירת מרצפות או אריחים או בכל נזק אחר, שנלווה פעמים רבות לבדיקות שכאלו. מד הרטיבות כולל שימוש במצלמה תרמית מיוחד, המזהה שינויים בטמפרטורה, שיכולים להעיד – בין היתר – על רטיבות במקום. בדיקת רטיבות אפשרית גם במקרים בהם מופיעה נזילה חדשה, שמקורה איננו ידוע או איננו קשור לצנרת הדירה. בעזרת בדיקה זו ניתן פעמים רבות לאתר ליקויי בנייה שונים, הקשורות לתשתיות הקיימות, לאופן איטום המבנה וגם לחומרים שבהם השתמשו במסגרת הבנייה עצמה.
לפנות אל המומחים בתחום
חברת טרמינל בדק בית מציעה שירותי איתור נזילות ובדיקת רטיבות, הנעשים בהתאם למודלים קבועים אותם פיתחה החברה. החברה, שעובדת בתחום זה למעלה מ – 17 שנה, מלווה את לקוחותיה במסגרת שירותי ביקורת מבנים, בדק בית לפני מעבר דירה ואיתור ליקויים. נציגי החברה, הבוחנים את המקום באמצעות הציוד הנלווה שלהם, הינם בודקים מנוסים ומיומנים המלווים את הלקוח ומבצעים את הבדיקה הנדרשת תוך התייחסות לצרכים הקיימים ולסיבה שבגינה הוזמנו. חברת טרמינל בדק בית פועלת לא אחת גם במסגרת תביעות בבית המשפט, המוגשות על ידי לקוחות החברה ומצריכות ממצאים רשמיים המעידים על ליקויי בנייה, לרבות רטיבות ובעיות איטום שונות. החברה עומדת לרשות לקוחותיה בכל עת ומבטיחה מענה מהיר ומקצועיות ללא פשרות.