ליקויי בניה איטום גג

זה הזמן לעשות איטום גגות

 

אחד הדברים שאתם חייבים לעשות לפני שאתם נכנסים לדירה חדשה שקניתם זה בדק בית. עם בדיקת בדק בית יתגלו כל הליקויים שיש בדירה ויטופלו בהקדם. מעבר כך תוכלו לעשות איטום כהתגוננות לקראת בואו של החורף.

 

למה אתם חייבים לעשות איטום גגות

איטום גגות הוא דבר הכרחי שיש לעשות על מנת להגן על ביתך. כולנו יודעים שהחורף מביא עימו גשמים חזקים אשר עלולים לגרום נזק רב לביתנו. המים שחודרים דרך הגג גורמים לרטיבות שלעיתים מסוכנת מאוד אף לבריאותנו, ועלולה לגרום לעובש ולבעיות שונות אם לא מטפלים בה. לכן עם איטום גגות שנעשה לפני תקופת החורף אתם יכולים להיות מוגנים ובטוחים ששום טיפת גשם לא תחדור לביתכם. כי כשמדובר על איטום גגות מדובר על איטום שמחזיק שנים רבות כך שאתם מוגנים מפני נזקי האוויר למשך הרבה זמן. לכן חשוב שלא תוותרו על איטום גג של טרמינל בדק בית ותעשו זאת כמה שיותר מהר. וזאת מאחר שפעולת איטום גג צריכה להיעשות במזג אוויר יבש ולא גשום על מנת שהאיטום יתייבש ויחזיק מעמד. לכן רוב האנשים עושים איטום גג כמה חודשים לקראת החורף על מנת שהם יהיו מוכנים לתקופת החורף הקרבה.

 

חשיבות איטום גג

איטום גג נחוץ בימנו עד מאוד במיוחד בגלל נזקי החורף הקשים שכוללים סופות, וגשמים רבים. לכן צריכים להיות מוכנים לבואם של הגשמים כמה שיותר מוקדם. כי כמו שאנו מתמודדים כל חורף עם הצפות בכבישים ובמקומות שונים כך אנו צריכים להתמודד עם בואו של החורף. הבידוד האיכותי שתקבלו עם איטום גג של טרמינל בדק בית יישאר איתכם לשנים ארוכות ויגן עליכם מחדירת גשמים חזקים. איטום גגות נעשה כיום בכמה שיטות: בעזרת זפת, יריעות ביט ומניות, חומרים אריליים ועוד. כמובן שכל שיטה מתאימה את עצמה לסוג הגג, איכותו, צורתו והתנאים הפיזיים שהוא חשוף אליהם. לא משנה איזה שיטה תתאים לביתכם עם טרמינל בדק בית תקבלו איטום גגות שיגן עליכם ועל המשפחה שלכם מנזקי החורף הקשים. לכן הדבר הראשון שאתה נכנסים לדירה חדשה או דירה יד שנייה זה איטום גגות.

 

הבדיקה שתציל אתכם מליקויים בדירה

אחד הבדיקות שיש לעשות טרם נכנסתם לדירה שלכם בין אם היא חדשה או לא זה בדיקת בדק בית. בדיקת בדק בית מאתרת עבורכם את כל הליקויים הקיימים בדירה הגלויים והלא גלויים לעין. לכן  עליכם לבצע בדיקה זאת, ולטפל בכל הליקויים שאותרו כמה שיותר מהר. וזאת על מנת שתוכלו להיכנס לדירה ללא ליקויים אשר עלולים להיות  בתשתית רעועה  אשר כוללת: חשמל, מים, גז  ועוד. כמו כן יש הרבה פעמים רטיבויות אשר לא נגלות לעין ועם הזמן גורמות לעובש ופטרייה בקירות הבית אשר עלולה לסכן את בריאותכם. עם טרמינל בדק בית תוכלו להיות רגועים שאתם בידיים טובות ושכל הליקויים שיאותרו יטופלו בהקדם האפשרי.