בדק בית לפני קניה

בדק בית – בדיקת דירה חדשה או יד שניה לפני קניה

 

קניית בית או דירה חדשה הינה אחת ההשקעות הגדולות ביותר שאדם ממוצע עושה במהלך חייו. אי לכך, קיימת חשיבות רבה לבדיקת הדירה, בין אם מדובר בדירה חדשה ובין אם מדובר על דירה יד שניה לפני קניה וזאת על ידי בודק בנין מומחה, הבקיא ברזי התקנים והתקנות השונים הקשורים לענף הבניה בארץ.
כשם שאין נהוג לבצע קנייה של דירה חדשה ללא ליווי עורך דין וכשם לא רוכשים רכב ללא בדיקה במכון, כך אין לבצע רכישה של בית חדש מבלי שבוצעה בדיקה מקיפה על ידי בודק מומחה.
בדק בית בדירות יד שניה
איך בוחרים חברת בדק בית בישראל חברת טרמינל, הינה אחת החברות הותיקות בארץ העוסקות בתחום בדיקת דירות חדשות ודירות יד שניה. לבודקי החברה עשרות שנים של ניסיון מוכח בבתי משפט שבמהלכם נבדקו אלפי בתים, חדשים או יד שנייה, ונכסים מסחריים שונים. בודקי החברה ממונים כמומחים מטעם בתי המשפט השונים ברחבי הארץ.
החברה מספקת שירות בדיקת דירה או בית חדשי במהלך עבודות הבניה או במהלך תקופת אחריות הקבלן, בדיקת דירה או בית משומש יד שניה (לפני רכישה), בדיקת נזקים הנדסיים שונים למבנים, בדיקת עבודות שיפוצים לקויות, בדיקת נזקים שנגרמו כתוצאה מעבודות בניה שבוצעו בסמוך (דירה שכנה או מבנה שכן), הערכת נזקים הנדסיים למבנים בעקבות אירוע ביטוחי לצורך תיקונים על ידי חברות הביטוח, בדיקות אקוסטיות למבנים, בדיקת עמידות מבנים ברעידות אדמה ושמאות מקרקעין.