בדיקת רטיבות בקירות: מגלים עד 100% מהרטבויות

בדיקת רטיבות בקירותרטיבות היא תופעה אשר שכיחה בנכסים רבים ויכולה לגרום נזק לבית שלנו. הרטיבות עלולה להביא לריח לא נעים בבית לגרום לעובש בקירות ומראה לא אסתטי.

הרטיבות בקירות יכולה להיגרם בעקבות בעיות אינסטלציה ותקלות איטום שונות ולכן, בדיקת רטיבות בקירות היא דבר הכרחי בכל בית.

בעת זיהוי עובש או רטיבות בקיר, חובה לקרוא לבעל מקצוע מוסמך שיבצע בדיקת רטיבות בקירות במהירות, כדי שהרטיבות לא תתפשט ותתרחב לכל רחבי הדירה.

במאמר זה אנו נסביר לכם כיצד יכולה להיגרם רטיבות בקירות, הסכנות הצפויות בעת רטיבות, מיהו בעל המקצוע המוסמך לטפל בבעיות רטיבות ומהו המחיר.

איך יכולה להיגרם רטיבות?

במידה ומדובר בדירה ישנה, סביר מאוד להניח כי התשתיות בבניין ישנות ויכולות להיווצר בעיות אינסטלציה שונות, אשר אלה עלולות להביא לרטיבות ולסדקים בקיר.

נוכח התשתיות השונות קיים בלאי והתיישנות שיכול לגרום לנזק רב לקיר.

שנית, אם הבעיה לא נמצאת אצלנו, היא יכולה להיות אצל השכנים שלנו.

לעיתים נזילות בקיר אצל השכנים הסמוכים לדירה שלנו עלולות לזלוג לדירה שלנו, ואנו עלולים לשלם על כך ביוקר במידה ולא נפקח את העיניים שלנו מוקדם מאוד.

לכן אם קיימים סימני העובש שלנו על הקיר,  יש לדאוג לטיפול מיידי כדי שהמצב לא יתדרדר והבעיה יכולה להתרחב ככל שהימים עוברים והטיפול לא מתחיל.

תופעה נוספת אשר יכולה להיווצר בעקבות רטיבות בקירות היא קילוף הצבע הקיים בקירות, נזק עצום למערכת החשמל הביתית ולבעיות בריאות שונות.

בנוסף, איטום לקוי בקיר עשוי אף להוביל לפגיעה בתשתית הקיר ויכול להיגרם אף נזק באותו האיזור. העצה הטובה ביותר שאנו יכולים להעניק לכם

בדיקת רטיבות בקירות: מה הן הסכנות הצפויות בעת רטיבות?

כשאנו חיים בתוך הבית שלנו אנו רוצים שכל התנאים בו יהיו ראויים למגורים, כשאנו נוכל להניח את הראש במקום בטוח ובטיחותי בלי תקלות פוטנציאליות שלפתע יכולות להופיע לנו ולגרום לנזק לא רק כספי אלא גם נזק לבית שלנו ולאיכות החיים שלנו.

בנוסף לכך, הרטיבות בקיר עלולה לפגוע ברהיטים השונים המונחים בביתכם ואף פגיעה ברצפות שלכם.

מה העלות של בדיקת רטיבות בקירות?

בדיקת עלות בדיקת רטיבות בקירות בדרך כלל מתאפיינת במחיר שאינו זול לרוב. מדובר בהליך מורכב אשר כולל שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם ויכול לערוך כמספר שעות.

לפיכך, המחיר משתנה מבעל מקצוע לאחר. קיימת חשיבות רבה לחברה המבצעת את הבדיקה.

יש לדאוג כי היא מקצועית, אמינה וותיקה בתחום הנדסת הבניין.

חשוב מאוד לקרוא על החברה לפני כן ואף לקבל המלצות שונות מקרובי משפחה ו/או מהאינטרנט.

מי מבצע בדיקות רטיבות בקירות?

כשאנו רוצים להזמין בדיקת רטיבות בקירות, חשוב לוודא כי הבודק שמגיע אלינו לדירה יהיה מהנדס מומחה מתחום הבנייה.

חברת טרמינל בדק בית, הינה החברה הגדולה ביותר בארץ המבצעת בדיקות בדק בית ואף בדיקת רטיבות בקירות.

לעיתים הרטיבות בקיר אינה גלויה לעין, ולכן חשוב מאוד במידה ואנו מזהים סימנים ראשונים של עובש על הקיר, להזמין בדיקת רטיבות בקיר, אשר זו תאתר במהירות ובעזרת מכשור מתאים את הבעיה שלכם ותעזור לכם לשמור על תנאי מגורים ראויים.

לחברתינו צוות המהנדסים המומחה ביותר שעבר הכשרות מקיפות ויסודיות ברמה הגבוהה ביותר.

עבודתינו מתבצעת בצורה מקצועית ויסודית עם הכלים המתקדמים, האלקטורניים והמשוכללים ביותר.

אנו נדאג ללוות אותך לאורך כל התהליך וצוות המהנדסים שלנו יישמח להעניק לך את השירות המקצועי ביותר ולספק לך דו"ח הנדסי מפורט עם כל ליקויי הבנייה במידה ויימצאו כאלה.