איך מאתרים נזילה בצנרת על ידי בדק בית

כאשר עומדים לפני רכישת בית או נכס חדש, נשאלת השאלה איך מאתרים נזילה בצנרת על ידי בדק בית. כאמור, אחת הבדיקות החשובות ביותר, מדברת בדיוק על הבדיקה הזו. אז בין אם למגורים או להשקעה על נכס כזה או אחר, חשוב שלא לפסוח על תקלות וליקויים נסתרים וכאן נכנסת בדיקת ליקויי הנזילות בדירה / נכס. השוק מגלה כי קיימות כמה וכמה בעיות הקשורות ברטיבות ומכאן, מתקיימים גם לא מעט נזקים העלולים לגרום לבזבוז לא מעט כספים בעתיד. איך משנים את המצב? בדיוק על כך נדבר במאמר הבא.

בדיקת בדק בית ורטיבות – יתרונות של בדיקה

איך מאתרים נזילה בצנרת על ידי בדק בית ולמה בדיקה זו כל כך חשובה לפני הרכישה? משום שללא הבדיקה הזו, סביר להניח כי תקלות במערכת המים והאינסטלציה רק תלכנה ותגדלנה . כפי שהבנתם, טיפולים שטחיים לא יעשו את העבודה והם ימגרו את הבעיה לרגע קט אבל בעתיד לבוא, הם יגלו בעיות קשים ביותר גם לקירות ולריצוף עצמו. האם ראיתם דירה שנראית מדהים למראית עין? מה לגבי מה שקורה בפנים? בדיקת רטיבות אכן יכולה למגר את מה שהרטיבות תעשה ברגע זה ובו זמנית, תמנע את הנזקים בעתיד. איתור נזילות מים במסגרת בדק בית לא רק יאתר נזילות סביבתית על הקירות או הרצפות, אלא גם בביוב עצמו. כאשר אתם בוחרים חברת בדק בית, זו יודעת לבדוק בצורה מקצועית ובאמצעות הציוד המתאים את כל המתקלים, הדליפה מהקירות ובו זמנית את הבעיה שנמצאת מתחת לריצוף מבלי לפוצץ את הריצוף.

לאתר את הנזילה לפני כולם

אם כבר רכשתם את הדירה מהקבלן וביצעתם את בדק הבית, חשוב ביותר לבצע באמצעות מצלמה תרמית את הנזילה במקום. ככל שתגלו את זה מהר יותר, כך גם תמעיטו בנזקים ותוכלו להגיע אל הקבלן עם הטענות הראויות- טענות שיאלצו אותו לתקן את הנזקים שהתגלו על פי חוק בדק הבית. באמצעות הבדיקה יתגלו מוקדי רטיבות וכך גם יהיה ניתן לדעת את העלות המשוערת לתיקון הנכון.