בדיקת איטום עבור בדק בית

אחת הבדיקות החשובות – בדק בית

קניית דירה היא לא עסק קל במיוחד, אך אחרי שרכשתם אחת כזאת אתם חייבים לעשות בדיקת בדק בית.

בדיקה זאת תאתר את כל הליקויים הנראים לעין והסמויים שקיימים בדירתכם ותיתן לכם תמונה מלאה על מצב דירתכם.

מהי בדיקת איטום

לא פעם ולא פעמיים שמענו את המושג בדיקת איטום בהקשר של קניית דירה חדשה או יד שנייה, ולא ממש הבנו מה אומר מוגש זה.

אז כדי לעשות סדר, בדיקת איטום היא בדיקה אשר נועדה לאתר את מקום הרטיבות ומקורה באיטום עצמו. לרוב בעיית הרטיבות נוצרת ממערכת מים, צנרת ישנה וחלודה אשר יש בה כשל כלשהו אשר גורם לרטיבות. כמו כן ליקויים כגון: עובש, פטריות, טחב, התקלפות של קירות, חדירת מים מגגות בתים ציבוריים הם הסיבות לכך שאנו חייבים לעשות בדיקת איטום ולטפל בבעיה. 

טרמינל בדק בית יודעת עד כמה נושא זה חשוב והיא מבצע בדיקת איטום מקיפה בבתים, חדרי מדרגות, מקלחות, אמבטיות, גגות, צנרת מים ועוד. בתום בדיקה זאת מתגלה מקומו המדויק של הרטיבות והנזילה והטיפול בה מתבצע בהתאם. כמובן שהבדיקה מתבצעת ע"י בודקים מומחים של טרמינל בדק בית, אשר בתום בדיקת האיטום נותנים לו את המידע המדויק לגבי הרטיבות או הנזילה.

חשיבותה על בדיקת בדק בית

בדיקת בדק בית היא בדיקה חשובה שכל מי שרכש נכס חייב לבצע אותה. היא מתבצעת לרוב לפני הכניסה לנכס ע"י אנשי מקצוע שוני אשר בודקים עם מכשירים לבדיקת נזילות אם יש ליקויים שונים בחדרים השונים של הדירה. 

ישנם ליקויים אשר לא נראים לעין כגון: רטיבות מצינור מתחת למרצפות ועוד שמתגלים ע"י אנשי המקצוע שמבצעים את הבדיקה ומדווחים לבעלי הדירה על מנת שיטפלו בהם ויתקנו אותם. 

רק לאחר שכל הליקויים טופלו אתם יכולים להיכנס לדירה בבטחה. אך עד שהליקויים לא מטופלים לא תוכלו להיכנס לדירה. מעבר לכך עם בדיקה של טרמינל בדק בית תוכלו להיות רגועים שאתם לא מסכנים את חייכם בריאותית, וחוסכים בכסף רב עבור נזקים גדולים יותר. לכן בדיקה זו כל כך חשובה.

חשיבות איתור ליקויים

חשוב ביותר לאתר ליקויים בזמן מאחר שאם לא נאתר אותם הבעיות רק יחריפו בעתיד.

לכן עם בדיקה מקצועית של אנשי מקצוע נוכל לדעת היכן הליקויים נמצאים ואיך לטפל בהם.

עם מכשיר עזר שבעל המקצוע משתמש בו לאיתור ליקויים נקבל בסופו של דבר תמונה לגבי מבנה שלד הדירה.

אחרי שנקבל תמונה מלאה נדע בדיוק איך ואיפה לתקן את הליקוי. כי ליקויים הם דבר שאסור להתעלם מהם אחרת הם רק הולכים וגדלים ועולים לנו בבריאות ובכסף.

לכן שאתם רוצים להיות מוגנים ובטוחים אתם חייבים להיעזר בחברת מקצועית כמו טרמינל בדק בית שתעזור לכם לאתר ולתקן בהקדם את כל הליקויים.

 
 
 
 
 
 
 

מידע מקצועי בנושא בדיקת איטום