חשיבותה של בדיקת איטום – מהי חשיבותה לפני רכישת דירה?

כמעט בכל שנה בחודשי החורף בעיקר, מרבית הישראלים מביטים לתקרת הבית, בקומת הגג או בקירות ומתחילים להבחין בסימני עובש. אלה נוצרים בעקבות ליקויים שונים ואיטום שלא בוצע כהלכה.

כך נוצר מצב שמים רבים מצליחים לחדור אל שטח ביתנו ואנו עלולים לספוג מכך נזק כבד – הן בהיבט האסתטי של הבית והן בהיבט הכלכלי. עבודת האיטום יכולה להתבצע במקומות כמו קירות, מקלחות חלונות וכד'.

אז מה היא חשיבותה של בדיקת איטום? כדי להימנע מכל סימני רטיבות ועובשים, הדרך המומלצת ביותר היא לקרוא לבעל מקצוע מומלץ על מנת שיטפל במהירות בבעיה ויזהה את המקור ממנו התחילה התקלה. את הבעיה ניתן לפתור בעזרת בדיקת בדק בית – בדיקה יסודית ומקיפה שתעזור לנו לאתר ליקויים חמורים בדירה שלנו ויכולה לחסוך לנו עשרות אלפי שקלים.

בדיקת איטום : כיצד היא יכולה לעזור לי?

בדיקת איטום נחשבת לאחת הבדיקות החשובות ביותר טרם כניסתנו לדירה חדשה. זו בדיקה אשר מתבצעת ע"י מהנדס מומחה במסגרת בדיקת בדק בית באמצעות מכשור חדשני – טכנולוגי אשר יכול לזהות ליקויי בנייה שונה ואיטום שלא בוצע בצורה ראויה. איתור מקור הבעיה ע"י המהנדס יכולה לעזור לנו לחסוך נזק לבית שלנו.

כיצד אדע לאיזו חברה לפנות לביצוע בדיקת איטום בבית שלי?

אנו בחברת טרמינל בדק בית, יודעים שבעקבות שוק רווי בחברות בדק בית אשר מציעות מגוון שירותים, אנו עלולים להתבלבל כיוון שכל אחת מציעה את שירותיה עם הבטחות מקסימליות ואיכות ללא פשרות, לפיכך, עלינו לבצע סקר שוק מקיף בין החברות השונות ולראות איזו החברה היא הטובה ביותר עבור הצרכים שלנו ועומדת בהתאם לתקציב שלנו.

כדי לבדוק את אמינותה של החברה, קראו חוות דעת על החברה מצד לקוחות אשר בוצעה בדיקת איטום בדירתם, האם צוות החברה עברו הכשרות כדין ותנסו לברר לפני כן את הליך בדיקת איטום הבית  – בעזרת אילו כלים המהנדס מתכנן לבצע את הבדיקה, מה הידע שלו בנושאים אלה ועוד פרמטרים רבים.

נסו לא להתפשר על חברה אלא לקחת את הטובה ביותר כיוון שבדיקת איטום יכולה להציל אתכם ולמנוע נזק עתידי למשך שנים רבות קדימה.

מהי העלות של בדיקת איטום בבית?

מחיר בדיקת איטום אינו חד משמעי והוא משתנה מחברה לחברה. אלה קובעות תג מחיר שונה בהתאם לפרמטרים שונים – איכות החברה והמוניטין שלה , צוות המהנדסים שלה, סוג הדירה וגודלה, המכשור ועוד פרמטרים רבים.