חוות דעת הנדסית

חוות דעת הנדסיות לבית משפט אצל מי שמבין. לעיתים אנו נתקלים במצבים פחות נעימים בחיים, מצבים בהם אנו מוצאים את עצמנו בעיצומה של מערכה משפטית הנוגעת לליקוי בנייה, הטעייה לגבי מצב הנכס שלנו או מקרים רבים אחרים שבגינם אנו נאלצים להגיע לערכאות משפטיות, במצב כזה אנו תלויים באנשי מקצוע יותר מתמיד על מנת להוכיח צדקתנו אנו זקוקים לחוות דעת הנדסיות לבית משפט, חוות דעת כאלו עשויות לאשש את צדקתנו, וסביר שתקבלנה משקל רב בבית הדין שכן הן נערכות ע"י אנשי מקצוע מוסמכים שזהו תפקידם, ב"בדק בית" ,אנו מתמחים בעריכת חוות דעת הנדסיות לבית משפט, יש לנו את כל האמצעים לשם כך, את אנשי המקצוע המתאימים, את המכשור המתקדם ואת הידע והניסיון שצברנו במשך שנים.

הוכחות וסימוכין שם המשחק במגרש המשפטי

אם חלילה נקלעתם לסיבוך משפטי באשר למבנה המגורים שאתם שרכשתם, שאתם שוכרים, שאת משכירים, וכדומה, ייתכן שתמצאו את עצמכם במגרש לא מוכר, רובנו לא מכירים כלל את חוקי המשחק של המגרש המשפטי, רובנו לא יודעים מה מצפה כבוד השופט לראות ולשמוע על מנת לפסוק לטובתנו אך דבר אחד בטוח חוות דעת הנדסיות לבית משפט המבוצעות ע"י בעלי מקצוע מומחים וחתומות על ידם עשויות להוות את הקלף המכריע בדרך לניצחון בפסק הדין. משפט הוא לא דבר של מה בכך, וכשם שאנו עשויים לצאת נשכרים מההליך המשפטי אנו גלולים באותה מידה לצאת כשידנו על התחתונה, חובה עלינו לצאת מתוך נקודת הנחה שהצד השני במשפט לא חוסך משאבים ומשקיע את כל מרצו ומאמציו על מנת להוכיח את צדקתו, לכן אל לנו לחסוך באמצעים ואל לנו לוותר על דבר כל כך חשוב כמו חוות דעת הנדסיות לבית משפט.

לפעמים מספיקה גם עצה טובה

אף אחד לא רוצה להגיע לבתי משפט, ההליך המשפטי מייגע, מתסכל וכרוך בעלויות לא מבוטלות, אם יש בידכם דרכים להימנע ממצב משפטי הרי זה מבורך, לכן כאשר ישנה מחלוקת ביניכם לבין צד שני לגבי איכות נכס זה או אחר כדאי לקבל חוות דעת הנדסיות לבית משפט אשר תשפוכנה אור עבורכם האם יש אמת וצדק בטענותיכם, או שמא כדאי להגיע לפשרה עם הצד השני מחוץ לכותלי בית המשפט, ברוב המוחלט של המקרים חוות דעת הנדסית לבית משפט הן ההשקעה הטובה ביותר שלכם וסביר שהן יחסכו מכם זמן רב, מאמץ ועוגמת נפש, חשוב לעשות בדק בית לפני שפונים לבתי משפט וחשוב להגיע מוכנים, אז אל תוותרו על מה שחשוב באמת.

מידע מקצועי בנושא חוות דעת הנדסית

חוות דעת הנדסית אמינה

רק לאחר חוות דעת הנדסית ניתן לקבוע בוודאות כי הנכס בטוח ובעיקר מה שוויו הכספי בשוק. לעיתים המראה המתוחזק של המבנה מתעתע ונראה יותר אטרקטיבי

קרא עוד

חוות דעת הנדסית

בכל הנוגע לעולם הנדל"ן אין דבר כזה יותר מידי מידע. חוות דעת הנדסית בכל נכס אם הוא חדש עם קיים שנים ספורות היא בגדר חובה.

קרא עוד

חוות דעת בליקויי בנייה

כבר הזמנתם מהנדס מומחה לביצוע בדק בית לנכס, הוא הגיע, בחן ומדד, צילם את הליקויים שאיתר, בדק את הפתחים, בדק את האיטום, ביצע בדיקה לצנרת,

קרא עוד